Wed, 10 Jul | Uhtjärve Ürgoru Nõiariik Ltd.

Elokesa Retriit 2019

Plaanis on meditatsiooni tehnikad, hommikused harjutused, String Art (niidikunsti) töötuba, ehete valmistamine ning erinevad rituaalid. Kuulame vaikust, tantsime ekstaatiliselt ning lebame helide ookeanis.
Registration is Closed
Elokesa Retriit 2019

Time & Location

10 Jul 2019, 15:00 – 12 Jul 2019, 18:00
Uhtjärve Ürgoru Nõiariik Ltd., Uhtjärve, 66505 Võru County, Estonia

About the Event

ELOKESA 2019

Armastuse kunst Koosloomises on suur vägi!

Armas kaasteeline oled oodatud 10-12 juuli Nõiariiki Uhtjärve Ürgorgu, kus toimub Elokesa retriit 2019.

Me pakume teile täispaketiga vägevaid töötubasid, maitsvat sööki, mõnusat olemist ja sauna imepärases Nõiariigis. Üritus toimub kaugel Võrumaa metsade keskel ürgses paigas. Kohale on tulnud eriline jõud, mis loob meile võimaluse ühenduda loodusega, kogeda helisid ning meisterdada oma kätega väekaid esemeid. Teeme lõket metsa ääres, kuulame tervendavaid helisid ning kanaldame kõiksust.

Plaanis on meditatsiooni tehnikad, hommikused harjutused, String Art (niidikunsti) töötuba, ehete valmistamine ning erinevad rituaalid. Kuulame vaikust, tantsime ekstaatiliselt ning lebame helide ookeanis.

Hinna sees majutus, kolm korda päevas söök ja osalemine kõigis töötubades. Kaasa võtta saunalina..

Mitmed erinevat töötoad (s.h. omaenda väeeseme valmistamine, niidi mandala loomine)

Praktilist kogemust heliteraapiast ning matkad metsas.

Meditatiivsed harjutused, mis aitavad korrastada oma siseilma.

Teile toovad laagri:

Artjom Kostjuk: ekstaatiline tants, Merkaba soundhealing, String Art mandala töötuba.

Ekstaatiline tants: Muusika ja helid on täielik loome väljendus. See on maailm, mis on nähtamatu, kuid tuntav. Sukeldu täielikku ekstaatilisse õndsuse seisundisse armastuses ja harmoonias. Las muusika ja helid räägivad enda eest ja tõstavad su teadvust kõrgematele sagedustele, läbi tantsu, kogemise ja tundmise.

Ma loon muusikat ja kunsti, et tuua inimesi rohkem looma hingest, näha kunsti kõiges, et luua massiline muutus enese-teadlikusest. Muusika on loodud ja esitatud taotlusega, aidata kõiki ja tuua lähemale iseendale. Ma isiklikult usun, et kuulaja, mitte ainult ei kuule helisid, vaid ka kogeb ja tunneb neid sagedusi, mis on loodud läbi taotluste. Tule koge seda imelist helidespektrit ja tantsi end piiranguteta vabaks.

Maarja Randmaa: väeehted, looduse rituaalid ning Infada Code asutaja.

Olen iseõppija ja avastaja. Mulle meeldib väga realiseerida oma soove ja unistusi siia reaalsusesse. Armastan ülekõige loodust ja selle mõju. Samuti näen elu ja inimesi läbi. Seda on küll raske sõnadesse panna, aga lahenduskäigud, mõistatused ja missioonid on minu lahutamatu tegevus. Seega inimpsühholoogia ja kõik muu, mis haldab ellusuhtumisest, on mulle kingitud võti, millega avan paljude uksi. Näen elu ilu ja selle elamise kunsti, kuid mis veelgi põnevam – lõuend on meie endi kätes. Seega olen naisekehas olev energia/hing, kes kasutab ära viimast, et seda elu võimalikult muinasjutuliseks elada ja aidata teisigi. Minu missiooniks on edastada sõnumeid ja ka energiat, et inimkond mõistaks oma ühtsust universumiga. Tagasi illusioonist looduserüppe!

Hingeingel Marge Riks: üliteadvuse kanaldused ning kõiksusega ühendumise meditatsioonid.

Olen teadja/iseseisev õppija/kogeja/kanaldaja/astraalis energiate liigutaja. Olen Reiki Meister. Eriline olen alati olnud ja tunnetanud ning märke lugenud juba lapsepõlvest peale.

Oma teadmised saan suuremalt osalt astraalsetelt abistajatelt ehk olenditelt. Õpitubadest ja koolidest omandan seda mida arenguks vaja, ehk võtan sealt ainult killu ning kui vaja, siis teen ta endale sobivaks, sest me kõik oleme erinevad ja kõik ei sobi kõigile. Astraalis käies peamiselt puhastan, lapin auravälja ehk tervendan energeetikat. Samuti suhtlen vaimolenditega ja kui vaja, siis eemaldan madalsageduslikud vormid. Sulgen portaale ja imelikke kanaleid, mis ei ole inimesele kasulikud. Mulle läheb korda hinge heaolu, kui on vaja toetust, siis toetan; kui on vaja hing ära saata, siis teen ka seda ehk hoolitsen hinge heaolu eest. Hing peab olema hoitud ja kaitstud ning võiks olla sõltumatu ning mõjutusteta ning loomulikult võiks ta viibida puhtas energias.

Korraldan rännakuid/meditatsioone ning nendel käin kogu grupiga kaasas ja jagan seda infot, mis on sellele grupile vajalik. Töötan algenergiatega ehk loon sideme, sellega millest oleme alguse saanud.

Täiendanud olen end: Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia Eesti filiaalis (lõpetatud Diplomiga) ja Kristiina Raie Kanaldamise seminaridel (lõpetatud Diplomiga) ning erinevate meistrite/juhendajate õpitubades. Hetkel tudeerin Holistika Instituudis.

Simo Santeri Virtanen: Merkaba Soundhealing, heliteraapia töötuba ning hommikused harjutused.

Heliteraapia töötuba:

Kasutame selle jaoks erinevaid instrumente, taotlusi ja kohalolu jõudu. Õpime elama oma elu läbi mängulisuse. Selline muusika tervendab vaimu ning viib kuulaja sügavatesse eneseavastusretkedesse. Luues ilu inimhinges ning aidates kuulajal näha maailma läbi puhaste silmade. Helirännaku eesmärk on tuua inimesi lähemale iseendale. Luues muusikalise ruumi, kus külastajad saavad kogeda tõelist ühtepõimumist oma algolemusega.

Simo on gongi meister. Teda on koolitanud Don Conreaux ning Alicija ja Richard Eilijakas. Ta on mänginud mitmetes erinevates riikides (Soomes, Taanis, Iirimaal jne..) ning avastab muusika tõelist potentsiaali. Simo usub, et muusikaga on võimalik äratada inimhing kehas üles.

Meie pakutav toit on taimne ning pakume teile võimalust tulla Võrumaale oma suvist aega veetma. Andke kindlasti teada oma toiduallergiatest.

Metsik hunt: 290€ (kuni 1. juuni)

Väle tigu: 340€ (1. juuni – 9. Juuli)

Laiskloom: 390€ (Nõiariigi piiripunktist)

Ostes pileti , raha ei tagasta, kuid saad sõbrale kinkida edasi.

Soeta oma pilet kirjutades e-postile: merkabasoundhealing@gmail.com

Tickets
Price
Quantity
Total
 • Metsik hunt
  €290
  €290
  0
  €0
 • Väle tigu
  €340
  €340
  0
  €0
 • Laiskloom
  €390
  €390
  0
  €0
Total€0

Share This Event