Sat, 11 May | Paljajalu

Meditatiivne kontsert Loomine

Kutsume teid kontserdile, mida iseloomustavad pikad vaikuse noodid, ürgsed trummid ja madalad gongi helid. Viivad teid, kui rändajaid pikale reisile ürghelide ilmaruumi.
Registration is Closed
Meditatiivne kontsert Loomine

Time & Location

11 May 2019, 14:00 – 15:30
Paljajalu, Vee 2, Pärnu, 80011 Pärnu maakond, Estonia

About the Event

Kutsume teid 11.mail Paljajalu joogastuudiosse (Vee 2, Pärnu), kell 14.00 helirännakule. Oled oodatud ka siis, kui varem ei ole sellisel üritusel osalenud, aga sisemine soov oleks. Kuula oma sisemist mina.

Kutsume teid kontserdile, mida iseloomustavad pikad vaikuse noodid, ürgsed trummid ja madalad gongi helid. Viivad teid, kui rändajaid pikale reisile ürghelide ilmaruumi. Õppima olema oma tegelikkuse looja. Leidma ühendust oma juurtega ja tulevase potentsiaaliga - kõikvõimaluste ookeaniga.

Lamamiskontsert on ainulaadne võimalus kuulata muusikat kogu oma kehaga. Kus erinevate sageduste vaheline resonants põimub omavahel kokku luues näilise helide ookeani. Rännaku ajal võib kogeda muutunud teadvuse seisundeid, kümmelda helides ning tunda end sulavat kõigega üheks.

Teile esinevad Artjom ja Simo Merkaba Soundhealingust. Kelle ülesanne on hoida ruumi läbi helide. Kõlab matemaatiline, tervendav muusika, mille vibratsioon ja resonants on kehas olevate rakkudega harmoonias.

Selline muusika tervendab vaimu ning viib kuulaja sügavatesse eneseavastusretkedesse. Luues ilu inimhinges ning aidates kuulajal näha maailma läbi puhaste silmade. Helirännaku eesmärk on tuua inimesi lähemale iseendale. Luues muusikalise ruumi, kus külastajad saavad kogeda tõelist ühtepõimumist oma algolemusega.

NB! Võimalusel võtke kaasa oma lamamisalus ja tekk.

Asukoht: Paljajalu joogastuudio, Vee 2, Pärnu.

Aeg: 11. mai, kell 14.00-15.30

Energiavahetus on 15€ (sõbraga tulles 10€) ja kuna kohtade arv on piiratud palume registreerida end e-postil või kirjutage meile facebooki:

merkabasoundhealing@gmail.com

https://merkabasoundhealing.com

Tickets
Price
Quantity
Total
  • Ticket
    €15
    €15
    0
    €0
Total€0

Share This Event