Sun, 12 May | Devi Reikistuudio

Meditatiivne kontsert: Ümbersünd

Teemaks on ümbersünd. Helimaastik, mida iseloomustavad pikad vaikuse noodid, ürgsed trummid ja madalad gongi helid. Viivad teid, kui rändajaid, taas sündima oma elus.
Registration is Closed
Meditatiivne kontsert: Ümbersünd

Time & Location

12 May 2019, 17:00 – 18:30
Devi Reikistuudio, Pikk 12b, 51009 Tartu, Estonia

About the Event

Kutsume teid 12. mail Tartusse Devi Reikistuudiosse (Pikk tn 12B), kell 17.00 helirännakule. Oled oodatud ka siis, kui varem ei ole sellisel üritusel osalenud, aga sisemine soov on.

Teemaks on ümbersünd. Helimaastik, mida iseloomustavad pikad vaikuse noodid, ürgsed trummid ja madalad gongi helid. Viivad teid, kui rändajaid, taas sündima oma elus. Jätma hetkeks tahaplaanile kõige mitte olulisele. Puhkama helide sügavuses, kust sünnib uus algus/eesmärk eluteel. Seal leiab hing ühenduse oma maise plaaniga.

Oma olemuselt kätkevad helid endis maailma vibratsioonilist algmustrit. Kontserdi eesmärk on meie keha tasakaalustada, ravida tunnetuslike organeid ning peenkehasid. Rännak viib meid sügavale endasse, inimesed võivad kogeda erinevaid teadvusetasandeid, näha pilte ja tunda muid kehalisi sensatsioone.

Teile esinevad Artjom ja Simo Merkaba Soundhealingust. Kelle ülesanne on hoida ruumi läbi helide. Kõlab matemaatiline, tervendav muusika, mille vibratsioon ja resonants on kehas olevate rakkudega harmoonias. .

NB! Võimalusel võtke kaasa oma lamamisalus ja tekk.

Asukoht: Devi Reikistuudio, Pikk tn. 12B, Tartu

Aeg: 12. mai, kell 17.00 - 18:30

Energiavahetus on 15€ (sõbraga tulles 10€) ja kuna kohtade arv on piiratud, palume registreerida end e-postil või kirjutage meile facebooki:

merkabasoundhealing@gmail.com

Tickets
Price
Quantity
Total
  • Ticket
    €15
    €15
    0
    €0
Total€0

Share This Event